Aktuality 

Přečtěte si, co je nového!

UZAVŘENÉ HŘIŠTĚ

3.7.2020

⚠️⚠️⚠️Omlouváme se, ale po průtrži mračen, která se včera večer přes nás přehnala, jsme nuceni hřiště UZAVŘÍT⚠️⚠️⚠️

Dle aktuálních statistik srážek v ČR za posledních měsíc napršelo průměrně v republice 180 l na m², v Pardubickém kraji napadlo průměrně 250 l vody na m².
U nás v Dobrouči napadlo za poslední měsíc 360 l vody na m², což je trojnásobek běžného stavu. A to ještě včera večer přišla další bouřka a nyní stále drobně prší.

Pokud máte tento víkend za námi naplánovanou cestu, doporučujeme se informovat o aktuální situaci na telefonním čísle recepce: 734 720 682.

DRIVING z krytých stání je otevřený.
Děkujeme za pochopení.

Váš tým Golf Dobrouč

Otevření hřiště pro veřejnost

Milí přátelé golfu, 

od 1. července bude otevřeno naše zbrusu nové hřiště Golf Dobrouč pro všechny. 
Hrací čas si můžete rezervovat na recepci telefonicky na čísle 734 720 682. 
Těšíme se na Vás
Váš tým Golf Dobrouč

Podmáčené hřiště 

29.6.2020

Kvůli vydatným děšťům bude hřiště do středy pro hru uzavřené.
Driving range je otevřený.
O dalším stavu Vás budeme nadále informovat. Pro více informací volejte na telefon recepce 734 720 682. 

Děkujeme za pochopení

Váš tým Golf Dobrouč

Posunutí otevření sezóny 

23.4.2020

Milí členové a přátelé klubu Golf Dobrouč,
počasí nám stále nepřeje. Ranní mrazíky brzdí růst trávy, a proto musíme posunout termín zahájení sezóny na našem hřišti.
Driving range bychom chtěli otevřít pro členy klubu od 18.května.
Hru na hřišti bychom pro členy klubu Golf Dobrouč rádi zahájili od 1.června, kdy už hřiště bude, jak věříme, v dobré kondici.
Do té doby můžete využít domluvené reciprocity s golfovým resortem Kunětická hora a rozehrát se.
Děkujeme za pochopení.
Těšíme se na viděnou

Váš tým klubu Golf Dobrouč

Sezóna se blíží

7.4.2020

Po včerejším uvolnění hry na golfových hřištích dostáváme spoustu dotazů ohledně otevření našeho hřiště.

Jelikož jsme v podhůří Orlických hor, a doufáme, že mrazy, které skončily včera, se již nevrátí. Proto předpokládáme otevření hřiště v Dobrouči pro naše členy na období od 1. 5. 2020.

Pro ty z vás, kteří jsou obzvláště netrpěliví, připomínáme dohodu s resortem Kunětická hora, kde si budete moci zahrát již nyní a to bezplatně. Seznam našich členů, kteří mohou tento bonus využít a kteří splnili všechny podmínky, včetně úhrady členských příspěvků, mají na recepci.

O dalších změnách a aktualitách vás budeme informovat na těchto stránkách, e-mailem, nebo na našem FB. Prozatím alespoň několik fotografií pro potěchu a dobrou náladu.

Hlavně hodně zdraví

Váš tým Golf Dobrouč


Klubová symbióza

13.3.2020

"jedno členství, dvě úžasná hřiště"

Když něco dává smysl, je vzájemná dohoda rychlá. 
S potěšením tedy chceme informovat současné i budoucí členy klubů Golf Dobrouč a Kunětická hora o právě podepsané spolupráci.
Úvodní motto říká vše, a tak od letošního roku získají členové zmíněných klubů možnost hrát neomezeně obě krásná golfová hřiště v rámci hracího poplatku svého klubu.
V letošní sezóně tento bonus platí pro všechny členy našeho klubu. Hru na obou hřištích si můžete vychutnat každý den v týdnu. 
Tato dohoda otevírá další možnosti úzké spolupráce klubů, o kterých vás budeme průběžně informovat.
Hezkou hru, vám všem, přeji Vaše kluby.

A zima může přijít

28.11.2019

V tomto týdnu se nám podařilo zapískovat všechny greeny a připravit je tak na zimu. Po zapískování se dokonale ukázaly obliny a tvarování greenů, které budou ozvláštňovat hru. V krásném chladivém vzduchu nám k této práci voněly lesy a spadané listí. Je pěkné, když máte vše ve svých rukou. O tom by mohl dlouze vyprávět sám majitel a stavitel v jedné osobě, pan Petr Kolář.


Začínáme. Začněte s námi!

29.10.2019

Vážení golfoví přátelé,

přesto, že máme před sebou celou řadu dokončovacích prací, rozhodli jsme se, že již nadále před vámi nebudeme naše hřiště schovávat. A proto vás zveme do našeho klubu pro příští sezónu 2020. Naše hřiště chceme, pro prví polovinu příštího roku, otevřít pouze pro členy klubu. V druhé polovině roku předpokládáme plné otevření. Nabízíme vám zaváděcí roční členství v klubu Golf Dobrouč.

Zvýhodněná zaváděcí cena bude obsahovat registraci na CGF, volné roční fee a další bonusy, s kterými bude každý člen při registraci seznámen. Životní členství plánujeme zavést od roku 2021 až si náš resort opravdu zamilujete.


Výše zaváděcího ročního členství pouze pro rok 2020 je stanovena na 10 000 Kč pro dospělé, pro seniory od 63 let 7 000 Kč, pro studenty do 26 let 4 000 Kč, pro juniory (15-18 let) 2 000 Kč a pro děti do 15 let 1 000 Kč.

Přihlašovací formuláře, včetně čísla účtu, budou na  stránkách www.golfdobrouc.cz k dispozici v prosinci tohoto roku.

Už se na vás těšíme!

Váš zakládající tým Golf Dobrouč