Klub

Golf Dobrouč byl založen 5.12.2019. Ustanovující schůze zakládajícího týmu zvolila presidenta klubu, kterým se stal Ing. Petr Kolář.

V této sekci naleznete stanovy klubu, informace o členství a  přihlášku do klubu. 

Najdete zde i seznam plánovaných turnajů pro novou sezónu.

Budeme zde uveřejňovat i informace o dění v klubu i s fotografiemi z klubových akcí.Mistrovství klubu

3.10.2020

Historicky první mistrovství klubu se uskutečnilo až na druhý pokus v sobotu 3.10.2020. Jelikož nám počasí v původním termínu nepřálo, byli jsme nuceni přesunout tento důležitý klubový turnaj. 

Tentokrát krásně svítilo sluníčko, jen vítr poněkud přiostřil podmínky pro hru. Nakonec se sešlo 21 hráčů, kteří se utkali o první klubový titul Mistr a Mistryně klubu.

Chtěli bychom tímto pogratulovat první Mistryni klubu Sandře Bartošové, Mistrovi klubu Davidu Pytlíkovi a Juniorskému Mistru klubu Marku Slezákovi.

Kvůli současné komplikované situaci jsme byli nuceni odsunout vyhlášení výsledků. Proto až tato opatření skončí, rádi bychom slavnostního vyhlášení Mistrů klubu uskutečnili v rámci klubového výročního setkání, o jehož termínu a programu vás budeme informovat.


foto: Denisa Faltová


První klubový turnaj Texas dvojic

Krásná neděle 9.8.2020 byla jsako stvořená pro konání prvního klubového turnaje. Nakonec dorazilo 44 hráčů, kteří si užili letní den a pohodový formát hry. Na třetím místě se umístila dvojice pánové Martínek a Havelka. O druhé místo se dělili pánové Pytlík a Knapovský se slečnou Cellerovou a panem Faltou. První místo obasadili otec a syn Baslerovi. 

Všem zúčastněným gratulujeme ke skvělým výkonům v tak horkém dni.

Těšíme se na dalším turnaji na shledanou.