Klub

Golf Dobrouč byl založen 5.12.2019. Ustanovující schůze zakládajícího týmu zvolila presidenta klubu, kterým se stal Ing. Petr Kolář.

V této sekci naleznete stanovy klubu, informace o členství a  přihlášku do klubu a také obchodní podmínky pro vstup do klubu. 

Najdete zde i seznam plánovaných turnajů pro novou sezónu.

Budeme zde uveřejňovat i informace o dění v klubu i s fotografiemi z klubových akcí. 

Úžasný den s báječnými lidmi, kteří mají rádi golf, fajn lidi, zábavu a také dobré jídlo... Letošní Dobroučský Divočák se opravdu vydařil. Gratulujeme všem týmům za úžasné výkony. Texas čtveřic napomáhá užít si spoustu birdie a parů... Už teď se těšíme na příští rok... Tady máte několik fotek ze startu i z hřiště...


Milí golfoví přátelé,

zveme vás na již tradiční President´s Cup v sobotu 27.8. se startem od 10:00 hodin. Jako pozornost presidenta klubu budou na vás v klubovně čekat po 9jamce naše domácí pomazánky. K obědu si pro vás připraví náš head greenkeeper Luboš Bárta vynikající svíčkovou. Těšte se i na zajímavé ceny.

Váš tým klubu Golf Dobrouč
Mistrovství klubu

3.10.2020

Historicky první mistrovství klubu se uskutečnilo až na druhý pokus v sobotu 3.10.2020. Jelikož nám počasí v původním termínu nepřálo, byli jsme nuceni přesunout tento důležitý klubový turnaj. 

Tentokrát krásně svítilo sluníčko, jen vítr poněkud přiostřil podmínky pro hru. Nakonec se sešlo 21 hráčů, kteří se utkali o první klubový titul Mistr a Mistryně klubu.

Chtěli bychom tímto pogratulovat první Mistryni klubu Sandře Bartošové, Mistrovi klubu Davidu Pytlíkovi a Juniorskému Mistru klubu Marku Slezákovi.

Kvůli současné komplikované situaci jsme byli nuceni odsunout vyhlášení výsledků. Proto až tato opatření skončí, rádi bychom slavnostního vyhlášení Mistrů klubu uskutečnili v rámci klubového výročního setkání, o jehož termínu a programu vás budeme informovat.


foto: Denisa Faltová


První klubový turnaj Texas dvojic

Krásná neděle 9.8.2020 byla jsako stvořená pro konání prvního klubového turnaje. Nakonec dorazilo 44 hráčů, kteří si užili letní den a pohodový formát hry. Na třetím místě se umístila dvojice pánové Martínek a Havelka. O druhé místo se dělili pánové Pytlík a Knapovský se slečnou Cellerovou a panem Faltou. První místo obasadili otec a syn Baslerovi. 

Všem zúčastněným gratulujeme ke skvělým výkonům v tak horkém dni.

Těšíme se na dalším turnaji na shledanou.